Karpuz Tente İzmir

Karpuz Tente

Küçük işletmeler için daha fazla tercih edilesi modellerden bir tanesi olan karpuz tente, enine ya da boyuna demirler ile tutturulmuş olan ve duvara monte edilen bir modellemedir. Oval yapısı iel dikkatleri üzerine çeker ve modern yapılanmalardan bir tanesidir. Diğer tente modellerine göre daha görsel ir ifadeye sahip olan bu modelin en büyük avantajı ise her mevsimde rahat kullanım sunuyor olmasıdır. Boyut olarak küçük olduğu için temizlik ve bakım işlemlerinde de sizleri çok fazla zahmete sokmayacak olan modellemelerden bir tanesidir. Yarım karpuza benzeyen bir görüntüsü vardır ve bu görüntünün altında kusursuz bir kullanım yatmaktadır. Dış etkenleri en iyi şekilde absorbe edebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yağmur suyu tente üzerine düştüğünde direkt olarak yere aka ve aynı şekilde güneş ışınlarını da ters yansıtarak mekanlarınızdan en iyi şekilde uzaklaştırır.

İzmir 
Karpuz tente

Karpuz tente, görünüm itibari ile karpuzu andırdığı için bu adı almış bir tente modelidir. Karpuz tente daha çok cafe, restaurant gibi alanlarda  kullanılsa da, evlerin pencereleri için vazgeçilmez dekorlardan birisidir.  Karpuz tentelergenellikle dekor amaçlı kullanıldığı gibi, koruma bakımından da oldukça faydalı tente modeli olarak bilinir.  Mekanlara uyumluluğu ve görselliğe hitap ettiği için çok fazla tercih edilmektedir.

Karpuz Tente Kurulumu

Karpuz tente kurulumu öncesinde mekanda ölçümler yapılmaktadır. Ölçümler sonrasında malzeme seçimleri de müşteri tarafına bilgilendirme doğrultusunda belirlenir. Aynı zamanda karpuz tentelerin renk seçenekleri de bulunmaktadır ve müşteri tarafından belirlenmektedir. Tüm bu adımlardan sonra karpuz tente montaj aşamasına  alınır ve tentenin adetlerine bağlı olarak 1,2 iş günü içerisinde  gerçekleştirilir.

Karpuz Tente Özellikleri 

Karpuz tente özellikleri bakımından zengin bir tente modelidir. Karpuz tente akrilik branda kumaşına  sahip bir tente modelidir. Brandasının kalitesine bağlı olarak güneşe karşı renk solmazlık özelliği uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Elektrostatik toz boya kullanılarak karpuz tentenin demir profilleri istenilen renklerde  üretilebilir. Açılır kapanır özelliği sayesinde istenildiği zaman kapatılıp açılabilir. Pencerelere uygulandığı zaman özel yapısı sayesinde manzara engellenmeden koruma işlemi görür. Tente dizaynı sayesinde yandan gelen rüzgar gibi etkenleri ve üstten gelen güneş ışınlarını keser.

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente fiyatları kullanılacak malzemeye ve adetlerine göre belirlenmektedir. Aynı zamana karpuz tentenin ebatları tentenin fiyatında belirleyici unsurdur. Karpuz tente fiyatları için bizimle iletişime geçebilir ve hayallerinizdeki tente modeli için fiyat alabilirsiniz. İstanbul karpuz tente imalatçısı olarak yılladır başarılı ürünler üretmekteyiz. Her bütçeye uygun ürünlerimiz sayesinde hem cebinizi düşünüyor hem de kaliteli tenteler üreterek uzun yıllar kullanımlarını sağlıyoruz. Aşağıdaki iletişim bağlantısına  tıklayarak bizlere  ulaşabilir ve güncel karpuz tente fiyatları konusunda bilgiler alabilirsiniz.

About Auther:

deneme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir